خانه / آگهی استخدام / دریافت آگهی های استخدامی از طریق پیامک و ایمیل

دریافت آگهی های استخدامی از طریق پیامک و ایمیل

آگهی های استخدام را در ایمیل و یا تلفن همراه خود دریافت کنید

به محض انتشار آگهی های استخدامی از آنها مطلع شوید:
شما به کمک سرویس ارسال آگهی های استخدامی ایران استخدام قادر خواهید بود تا به صورت روزانه تمامی آگهی های استخدامی مورد نظر خود را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت نمایید.
قابلیت های منحصر به فرد این سرویس شمارا قادر خواهد کرد تا به صورت کاملاً هدفمند تمامی آگهی های استخدامی را بر حسب استان و رشته تحصیلی و رشته شغلی انتخاب شده دریافت کنید و در واقع تمامی آگهی های ارسالی سرویس از این طریق کاملاً منطبق با تنظیماتی خواهد بود که شما انجام داده اید.

مزیت های سرویس ارسال آگهی های استخدامی ایران استخدام نسبت به سیستم های مشابه:
۱- هزینه کمتر نسبت به سرویس دهندگان دیگر: شما ضمن تحقیق متوجه خواهید شد که هزینه های تعیین شده برای ارائه این خدمات در ایران استخدام پایین تر از سرویس دهندگان دیگر خواهد بود.

۲- کیفیت بالا: فرمت و کیفیت آگهی های ارسالی سامانه مذکور در ایران استخدام در نهایت کیفیت ممکن تنظیم شده است، به صورتی که تمامی آگهی های ارسالی به گوشی و ایمیل شما، حاوی عنوان آگهی استخدامی همراه با اطلاعات تماس و همچنین آدرس مشاهده اصل و متن کامل آگهی در سایت ایران استخدام است.

۳- سرعت بسیار زیاد: میدانیم که آگهی های استخدامی به جهت وجود کارجویان بسیاری که به دنبال کار هستند سریعاً دیده میشوند. این امر همواره باعث این خواهد شد که شما با متوجه شدن دیر هنگام ازآگهی های استخدامی بعد از تماس با کارفرمایان با ظرفیت پر شده مواجه شوید. سرویس مذکور در ایران استخدام به صورتی پایه ریزی شده است که مشترکین آن نهایتاً پس از ۱۵ دقیقه از طریق پیامک و یا ایمیل بر حسب انتخاب از آگهی ها مطلع خواهند شد.

۴- تعداد بالای آگهی های استخدامی: خدمات ایران استخدام با دارا بودن کادر ۱۰ نفره ای از نویسندگان آگهی های استخدامی همواره حاوی اکثر آگهی های استخدامی است که هر روز در کل کشور منتشر می شوند.

جهت عضویت در این سرویس اینجا کلیک کنید


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

استخدام کارشناس حقوقی در دپارتمان ثبتی و حقوقی عرش ملل درتهران – «ای استخدام»

استخدام حقوقی عرش ملل دپارتمان ثبتی و حقوقی عرش ملل جهت تکمیل منابع انسانی کادر خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *