خانه / آگهی استخدام / استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال ۹۷

استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال ۹۷


خبر ۲۲ فروردین ۹۷: اطلاعیه تشکیل پرونده داوطلبان استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اطلاعیه تشکیل پرونده داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی ۱۳۹۶ اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعیه تحویل مدارک اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۲۶ اسفند ۹۶: اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ ۹۶/۱۰/۱ دانشکده علوم پزشکی یاسوج اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ بهمن ۹۶: برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری مجدد آزمون نیمه تمام مانده بکارگیری نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ظرف یک ماه آینده خبر داد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ بهمن ۹۶: ابطال آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی استان مجددا برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانیابطال آزمون دانشگاه علوم پزشکی استان دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما در خصوص حواشی پیش آمده در آزمون استخدامی این دانشگاه و ناتمام ماندن این آزمون، با اشاره به اینکه تاخیر ۴۵ دقیقه ای بین سوالات عمومی و اختصاصی علت اصلی نیمه تمام ماندن این آزمون شد گفت: این تاخیر ناشی از بی تدبیری حوزه اجرایی آزمون در آماده کردن سوالات و برآورد اشتباه آنها برای زمان مورد نیاز برای منگنه کردن سوالات تخصصی بود.
رحیم استوار افزود: از ساعت ۱۴ دیروز کار چاپ حدود ۳۴ هزار برگه سوالات عمومی که از وزارت بهداشت و درمان و سوالات تخصصی از دو دانشگاه خارج از استان بصورت مهر و لاک شده تحت نظارت حراست دانشگاه ، بازرسی و گزینش به دست ما رسیده بود آغاز شد و از مرحله طرح تا چاپ و توزیع سوالات این آزمون با حفاظت و قرنطینه کامل و تحت نظر حراست دانشگاه ،گزینش و بازرسی استانداری استان صورت گرفت.
وی افزود :آزمون عمومی در کمال آرامش و نظم خاصی برگزار شد اما ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه دوستان قرنطینه سوالات اعلام کردند که سئوالات اختصاصی با ۳۰ تا ۴۵ دقیقه تاخیر به محل آزمون می رسند و سوالات هم با ۴۵ دقیقه تاخیر به محل آزمون رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: آزمون در حوزه خواهران با وجود این تاخیر ولي بخاطر صبري که خواهران از خود نشان دادند  به راحتی برگزار شد اما در حوزه برادران بخاطر بی حوصلگی و نداشتن صبر برخی از شرکت کنندگان، این آزمون ناتمام ماند.
وی افزود: بلافاصله با شروع اعتراض، ناگهان پلاکاردی هم روی دست گرفته شد که جای سوال دارد و چند نفر هم به تحریک بقیه داوطلبان مبنی بر لو رفتن سوالات پرداختند که این موضوعات باعث ملتهب شدن جو آزمون شد و با وجود خواهش و درخواست از معترضان،که به محل آزمون برگرديد متاسفانه برادران به محل برگزاری آزمون برنگشتند که این موضوع جای بررسی بیشتر از لحاظ امنیتی و انتظامی دارد.
استوار با بیان اینکه آزمون صبح امروز، نخستین آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوده است گفت: در گذشته آزمون برای بکارگیری نیروی شرکتی برگزار نمی شد و ما خواستیم عدالت را رعایت کنیم که متاسفانه این مساله پیش آمد و عده ای جو را ملتهب کرده و آزمون در حوزه برادران با برگزار نشدن آزمون تخصصی نیمه تمام ماند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان از برگزاری مجدد آزمون استخدامی این دانشگاه خبر داد و افزود: طی جلسه ای که با سرپرست فرمانداری بویراحمد ،هیئت رئیسه دانشگاه و رئیس بازرسی استانداری داشته ایم این آزمون ابطال و قرار شد این آزمون مجدد برگزار شود.
استوار با اشاره به اینکه سعی می شود آزمون مجدد در کمترین زمان ممکن برگزار شود افزود: به محض طرح سوالات و ارسال آن ها از تهران و یا دانشگاههای دیگر آزمون جدید بدون اخذ وجه از داوطلبان ثبت نام کننده برگزار می شود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صداوسیمای استان مبنی بر اینکه برخی داوطلبان ادعای لو رفتن سوالات و یا کمبود سوالات تخصصی را داشتند با رد این ادعاها گفت: هیچ گونه کمبودی برای سوال نبوده و در حوزه برادران بعد از تاخیر در رسیدن سوالات تخصصی به محل آزمون انها اجازه توزیع سوالات تخصصی را ندادند چه برسد به اینکه با کمبود سوال مواجه شویم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان از مردم استان بویژه داوطلبان شرکت کننده که از راههای دور و نزدیک برای شرکت در این آزمون آمده بودند عذرخواهی کرد و افزود: این عذرخواهی نه تنها از جانب من بلکه از جانب دانشگاه علوم پزشکی استان است.


خبر ۱۸ بهمن ۹۶: اصلاحیه دوم و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی اصلاحیه شماره ۱ درج شده در سایت، کلیه رشته های تحصیلی مدیریت با تمام گرایش ها می توانند در شغل محل ها و در مقاطعی که رشته تحصیلی مدیریت دولتی اجازه شرکت در آزمون داشته، ثبت نام کنند و به همین دلیل ثبت نام آزمون تا ساعت ۲۳ روز شنبه ۹۶/۱۱/۲۱ تمدید می گردد.
ضمنا در سایت ثبت نام در قسمت رشته تحصیلی مورد نیاز گزینه مدیریت دولتی را انتخاب کرده و در گرایش تحصیلی داوطلب ، رشته تحصیلی خود را درج نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: اصلاحیه اول آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی درج شده در سایت این دانشگاه موارد ذیل به آگهی مذکور اضافه می گردد.
۱- مدرک تحصیلی « کاردانی » به شرایط احراز رشته های شغلی مراقب سلامت ( ماما) – مراقب سلامت (زن) – مراقب سلامت ( مرد) اضافه می گردد.
۲- مدرک تحصیلی « کارشناسی ارشد» به شرایط احراز رشته های شغلی کارشناسی بهداشت محیط – و کارشناسی بهداشت حرفه ای اضافه می گردد.
۳- مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی کارشناس پژوهشی (معاونت اجتماعی) اضافه می گردد.
توضیح: منبع سوالات آزمون تخصصی کلیه رشته های شغلی از بعضی از دروس اختصاصی مقطع دانشگاهی رشته شغلی مندرج در آگهی طرح می گردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج- ۱۰ بهمن ۹۶

شرکت های طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی یاسوج درنظردارد درراستای اجرای مفاد قرارداد منعقده با آن دانشگاه طبق دستور العمل برنامه تامین مراقب های اولیه سلامت و در جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز جامع خدمات سلامت (در قالب طرح مراکز حاشیه شهرها) و نیروهای مورد نیاز پشتیبانی و تخصصی سایر واحد های تابعه (جدول شماره ۱) از افراد واجد شرایط با شرایط ذیل پس ار طی مراحل گزینش بصورت شرکتی خرید خدمت نماید.
برای رشته شغلی ناظمه: آزمون کتبی (عمومی) و آزمون عملی
و در سایر رشته های شغلی: آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه
از تاریخ ۱۳ بهمن لغایت ۱۹ بهمن به صورت اینترنتی در تارنمای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تذکر: مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد.زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت ورود به جلسه امتحان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ بهمن، دریافت از تارنمای دانشگاه  قابل چاپ خواهد بود.
زمان و محل برگزاری آزمون:
در کارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون مورد بررسی قرارخواهد گرفت.
تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد درغیر این صورت ازورود افراد به جلسه ممانعت بعمل خواهد آمد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جداول رشته و شغل ها اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۹۶ (شروع ثبت نام ۲۵ آبان ۹۶)

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۱۳۶۸۳۹۹ مورخ ۹۶/۰۶/۰۷ سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۲۰ شهریور ۹۶: صدور مجوز استخدام در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز استخدام ۷۳۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
رحیم استوار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم بزودی آزمون استخدام ۷۳۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ شهریور ۹۶: اخذ مجوز جذب نیروی قراردادی ساعتی در مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  ایلامی در حاشیه مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز حکیم زکریای رازی و روز داروساز برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با تصویب هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی استان مجوز اولیه برای جذب ۸۰ نفر نیرو به صورت قراردادی ساعتی در مراکز درمانی استان اخذ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (سال ۹۵) اینجا کلیک نمایید


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

استخدام کاربر خانم برای دفتر پیشخوان دولت در اهواز

آگهی استخدام دفتر خدمات ارتباطی یک دفتر پیشخوان دولت واقع در کمپلو با شرایط زیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *